Privaatsuspoliitika

Üldine
Võrdse Vanemluse Konverents peab oluliseks austada ja kaitsta Teie privaatsust. Seega käitume Teie andmetega diskreetselt neid töödeldes. Võrdse Vanemluse Konverentsi veebileht (www.vordnevanemlus.org) sisaldab linke, mis viivad kolmandate osapoolte kodulehtedele või nende teenuste juurde. Vastavatel lehtedel võib olla erinev privaatsuspoliitika Võrdse Vanemluse Konverentsi omast, mistõttu Võrdse Vanemluse Konverents ei vastuta kolmandate osapoolte tegude või isiklike andmete töötlemiste eest.

Toetus
Toetuse tegemise korral,
Võrdse Vanemluse Konverents tegeleb Teie andmete töötlemisega ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed töötleja Maksekeskus AS-ile. Annetamise käigus näeme toetaja nimesid ja e-kirja aadresse, mida me ei avalikusta, kui toetaja ise ei soovi teisiti. Toetuse tegemisel kogutud isikuandmed (nimi ja e-kirja aadress) võima kasutada Teiega ühenduse võtmiseks ning edastada andmed tulumaksusoodustuse arvesse võtmiseks Maksu- ja Tolliametile. Sisestades oma e-kirja aadressi, olete andnud nõusoleku saada teavitusi toetuse kasutamisest või MTÜ tegemistest infot. Hoiame alles ja töötleme toetusega seotud isikuandmeid ka raamatupidamislike ja maksekohustuste täitmiseks kuni kohustuste lõppemiseni ning toetajate statistika analüüsimiseks.

Küpsised
Veebileht saadab väikseid faile (“küpsiseid”) Teie arvutitele ja mobiilseadmetele, mida on vaja veebilehe toimimiseks ja et koguda anonüümset veebianalüüsi. Kasutame neid järgnevalt:
-Kasutame küpsiseid, mida on vaja, et veebileht toimiks korralikult ja et muuta kasutajate kogemus paremaks.
-Kogume ja analüüsime anonüümset veebistatistikat selle kohta, kuidas kasutajad veebilehel sirvivad.

Põhimõtted
-MTÜ kogub ja töötleb ainult sellises mahus isikuandmeid, mis on vajalik MTÜ töö eesmärkide saavutamiseks.
-MTÜ edastatud isikuandmeid kasutatakse vaid selleks eesmärgiks, milleks need on edastatud. MTÜ kustutab või anonümiseerib isikuandmed, mille töötlemine ei ole enam eesmärgipärane.
-MTÜ ei müü ega rendi isikuandmeid.

Abi
Kui teil on isikuandmete töötlemise kohta küsimusi või kommentaare, võtke meiega ühendust:
MTÜ Lapsele Vanemad
E-mail: info@lapselevanemad.ee